Hakkımızda

border_img
Değerli Dostlarımız,
Bulunduğu sektörde rakipsiz olan bir firmanın rekabet gücünün ertesi gün tehdit edilebildiği ve zamanın temel bir kaynak haline geldiği günümüzde, işletmelerimizin temel yeteneklerini sürdürülebilir kılmaları vazgeçilmez bir gerçeklik olarak karşmıza çıkıyor.
Bir başka ifade ile müşterilerimize değer katma yeteneğimiz ölçüsünde var olabileceğimiz şu zamanda, rekabet gücümüzü sürdürülebilir hale getirmek için faaliyetimizin ürünümüze kattığı değerin, toplam maliyetlerden yüksek olması gerekiyor.
Bu bağlamda kendini değer zincirinizin bir parçası, başarınızı kendi başarısı olarak gören ve misyonunu "Müşterilerine Değer Katmak" olarak belirleyen Bilgi Gorup; sizlere sunduğu hizmet ve ürünlerin kalitesini yükseltmek için yatırımlarını her geçen gün arttırıyor.
Teknoloji ve makina alanında yeni yatırımlarıyla sektörünün en seçkin kalıp seti işletmesi olan yeni ortaklığımız yanında, teknik hırdavat alanında ise geniş ürün yelpazemiz ile güvenilir dost ve çözüm ortağı olarak her zaman sizlerin yanında olacağımızın bilinmesini isteriz.
Bilgi Group tarafından, kalıp seti ve teknik hırdavat taleplerinizi karşılamaya dönük bir kaynak niteliğinde hazırlanarak ürün ve hizmetlerimiz hakkında geniş açıklamaların yer aldığı bu katalogta ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ulaşabileceğinize inanıyoruz.
Tüm çabalarımıza rağmen, uzun uğraşlar sonucunda hazırlanan kataloğumuzun tüm sorularınıza gerekli cevabı veremediğini düşündüğünüz zamanlar mutlaka olacaktır. Bu durumda ise uzman satış personelimiz soru ve sorunlarınızı çözmek için size bir telefon kadar yakın olup değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyacalardır.
Bu inançla tüm müşterilerimize saygılarımızı sunar, işlerinizde başarılar dileriz.
Timurçin KASARCI
Genel Müdür